O firmě

Dovolte, abych Vám v krátkosti představil naši firmu. Gastro centrum Morava je pobočkou Naší  firmy Gastrocentrum Kladno  se sídlem v Kladně .  Jsme soukromá firma podnikající na českém trhu již od roku 1999. Naše firma je ve vlastnictví soukromé fyzické osoby. Jediným vlastníkem firmy je p. Jiří Červenka.

Naše firma se zabývá prodejem i opravami gastronomických profesionálních zařízení v kuchyních a stravovacích zařízeních, dále také kompletním vybavením a rekonstrukcí stravovacích zařízeních doslova na klíč. Připravujeme projektové dokumentace, realizujeme pravidelné workshopy pro uživatele Námi dodaných technologii. Zabýváme se právě také servisem všech technologii které se v profesionálním gastronomickém světě vyskytují . Servis pokud je to jen možné realizujeme přímo v provozu zákazníka, pokud to situace vyžaduje stroj je odvezen na dílenský servis . V době servisu je také možné zapůjčení obdobného zařízení .

Máme několik významných obchodních partnerů z oblastí hotelů a restaurací. Zajišťujeme servis školních jídelen, barů, bister, fast foodů a  velkokuchyní v rámci České republiky. Prodáváme nové zboží pro vybavení a potřeby kuchyní v jednotlivých případech dle potřeb a přání zákazníků.

Dovolujeme si Vám tedy nabídnout Naše dlouholeté zkušenosti v oblasti varné techniky , konvektomatů, chlazení, úpravy vody, mytí nádobí a sklenic, kávovarů, kávomlýnků, výrobníků ledu a ledové tříště, výříčů, sodobarů, výčepní techniky a spousty dalších zařízení. Disponujeme také proškoleným technickým týmem, který je schopen kdykoliv zasáhnout.

Dále také na Našem show roomu provádíme pravidelné workshopy zlepšujicí schopnosti koncových uživatelů, Vás Našich zákazníků, technologicky lépe zvládat veškeré možnosti funkce konvektomatů, tlakových pánví, pecí speed pro a speed X, EVEREO  od společnosti Unox , zlepšit schopnosti plánování logistiky ve Vašem provozu